krestyle.ru
alekoservis.com.ua
shop.veliki.ua
ekopups.ua
tvd.com.ua
ekoenergo.kiev.ua
venbest.com.ua
valmax.com.ua
activebisgroup.com.ua
rplaw.com.ua
certus.com.ua
Skype: artnet-studio
info@artnet.ua
+38(044) 332 32 55
Обратный звонок
Разработка сайтов
Сайт-визитка от 2500 грн
Интернет-магазин от 4000 грн
Корпоративный сайт от 8500 грн
Разработка интернет-магазинов
Пакет «Міні-Маркет» от 4000 грн
Пакет «Оптимальный» от 8000 грн
Пакет «Гіпер-Маркет» от 10 000 грн
Пакет «Гіпер-Маркет+» от 15 000 грн
Реклама в Интернете
Реклама в Google от 3500 грн
Реклама в Yandex от 1500 грн
Раскрутка сайтов от 3000 грн
Минимальная комиссия 10-15% (мин 800 грн)
Настройка аккаунта от 2500 грн
Разработка логотипов
Логотип (1 вариант) от 750 грн
Логотип (5 вариантов) от 2000 грн
Логотип (10 вариантов) от 3500 грн
Разработка фирменного стиля
Фирменный стиль (2 варианта) от 2000 грн
Фирменный стиль (5 вариантов) от 3250 грн
Фирменный стиль (10 вариантов) от 4750 грн
Другие услуги
Обслуживание сайтов от 500 грн
Изготовление баннеров от 350 грн

Наш час, це час швидкого темпу розвитку інтернет технологій і без них прожити просто неможливо, кожна людина користується послугами мережі в пошуках чогось нового і цікавого для себе. Кожна поважаюча себе компанія хоче мати свій сайт в інтернеті, адже це обличчя компанії, яке представляє те, чим компанія займається: продає послуги чи товари, або пропонує їх користувачам. В компанії може бути програміст, але чи впевнені ви, що він може створити красивий та професійний сайт? Адже створення сайту не обмежуеться самою розробкою, в ньго входить підбір красивого та оригінального дизайну, також чи не самою головною фукнцією є розробка навігації сайту, чим вона буде простішою та доступнішою в користуванні, тим більше користувачів буде повертатися до вашої компанії. В совокупності, зовнішній вигляд та навігаційні моменти мають дуже важливе значення, адже користувач перш ніж прочитати укусь важливу інформацію для себе, перш за все звертає увагу на зовнішній вигляд сайту і тільки потім починає вибудовувати своє вреження про Вас.

Приготуйтеся, що створення сайту займає деякій час, інколи - тривалий час і великі гроші. Звісно платити великих грошей нікому не захочеться, але ви дійсно впевнені в тому, що платите за якісний сайт велику суму грошей чи навпаки платите грошами за неякісність? Так як не всі мають змогу і можуть розібратися в справжній ціні, будьте дуже обережними і довіряйтеся тількі перевіренним інтернет компаніям, наприклад по протекції ваших друзів, або відгуків в мережі інтернет. Перш ніж замовити розробку макету сайта та звернутиси до рекомендованой компанії почитайте відгуки в інтернеті, зробіть свою обєктивну оцінку компанії і тльки після цього звертайтеся до компанії з проханням про стоворення сайту для вашой компанії чи фірми.

Створення сайту це дуже важлива процедура і потебує дуже серйозного підходу і праці профессіоналів. Але як чудово мати свій сайт, на якому можна розміщувати свою інформацію, цікаву та корисну для користувачів та Ваших клієнтів. Але сайт може бути використанний не тільки, як інформація для користування, а ще як хороший прибуток та приносити вам чималенькі гроші. Адже своїм зовнішнім виглядом та цікавою і корисною інформацією ви будете зацікавлювати потенційних клієнтів. Створення красивих та оригінальних сайтів може бути корисним не тільки для великих компаній а також для маленькіх фірм.

Великій компанії ми можемо запропонувати розробку гарного та красивого сайта або порталу з цікавою навігацією. Маленькі компанії чи фірми ми також не обділемо своєю увагою і запропонуюмо цікаві варіанти, для компаній, що тільки- но відкрилися ми запропонуємо створення сайту візиток. Створення такого сайту не потребує великих фінансових затрат, а при цьому ви маєте змогу розмістити на ньому тільки саму необхідну інформацію про вашу кампанію та її послугі.

Наша компанія займається створенням інтернет ресурсів, їх професійним наповненням контентом. Хоча прі бажанні ви можете це зробити і самостійно, адже ми прокунсультуємо і навчимо це робити самостійно. У нас недорогі та адекватні ціни. Звязатися з нами можна через телефон, залишивши свою заявку на порталі або завітавши до нас в офіс в Киеві. Вибирайте для себе зручний варіант. Ми чекаємо на вас і зможемо здійснити всі ваші мрії та побажання.